Rolety materiałowe

WOLNOWISZĄCE - montowane do sufitu lub ściany. Jest to system bardzo uniwersalny stosowany do wielu pomieszczeń. Charakteryzują się funkcjonalnością i trwałością oraz świetną ceną. Prostota tej konstrukcji sprawia że niemal nic nie może się zepsuć.  Łatwe w utrzymaniu czystości. Skutecznie ograniczają przedostawanie się promieni słonecznych. Posiada mechanizm samohamujący.

MINI – montowane bezpośrednio na skrzydłach okiennych, system bezinwazyjny, praktyczny sposób na zasłanianie okien. Charakteryzuje się małym mechanizmem samohamującym, prowadzeniem żyłkowym co stabilizuje dodatkowo materiał, szeroka gama materiałów.

W KASETKACH - wyjątkowo estetyczne i funkcjonalne osłony okienne. Dzięki temu , że materiał zwija się do kasetki est dodatkowo chroniony przed kurzem i zabrudzeniami. Rolety montowane się bezpośrednio na skrzydłach okiennych posiadają prowadnice która stabilizuje materiał. Prowadnice sprawiają że okno jest szczelnie zasłonięte. Kasetki i prowadnice występują w różnych kolorach. Jest to rozwiązanie niezwykle estetyczne oraz dopasowane do najmodniejszych systemów okiennych.

DZIEŃ – NOC- to estetyczny i funkcjonalny system osłon gdzie konstrukcja materiału  pozwala na regulację ilości wpadającego światła. Naprzemienny układ pasów sprawia że można stosować na dzień jako firankę , a na noc jako zasłonę. Dostępne są w systemie wolnowiszącym jak i w kasecie.

ROLETY RZYMSKIE